3 1/8 'X230' 'Thermal Paper Roll uuesti postitamiseks masina jaoks

3 1/8 'x230' 'represseerib termopaberi rolli pos masinile Millised eelised teil on? 1.Me oleme manufaktuur, see tähendab, et meil on võime täpse tarnegraafiku teostada. 2. Meil ​​on arenenud ja kaasaegsed tootmisliinid ja tugiteenused. 3.Kõik ...

Toote üksikasjad

3 1/8 'x230' 'represseerib termopaberi rull pos-masina jaoks


大型现金纸的规格.png

blob.png

blob.png


Millised eelised teil on?

1.Me oleme manufaktuur, see tähendab, et meil on võime täpse tarnegraafiku teostada.

2. Meil ​​on arenenud ja kaasaegsed tootmisliinid ja tugiteenused.

3.Käesoleva tellimuse korral viiakse enne laevandusse QC osakonda laagri kontrollimine, ukse piires saab vältida voodikvaliteeti.

4. Meil ​​on ekspordi laevandusosakond ja ekspedeerija, see tähendab, et saame lubada kiiremat tarnimist ja teha kaup hästi kaitstud.

5.sertifikaadid, SGS testimisaruanded ja muud ning ISO9001, tagavad hea tootmisprotsessi heade tellimuste ja toodete kõrge kvaliteedi tagamisel.

6.Fast vastus, meie meeskond vastab teie taotlustele 8 tööpäeva jooksul.

7. üksikasjalikud fotod iga protsessi kohta, et kliendid saaksid end turvaliselt tunda.


  • Tellimisjuhend

Üldine tellimisinfo:

Oleme kogenud USA turu, Euroopa turu ja Aafrika turu teenindamisel. Pidage meeles, et meie tootmisperiood sõltub konkreetsetest toodetest ja esemete kogustest. Meie edu põhineb meie arusaamal reklaamide ja turustamise tähtaegade nõudmistel ja laadil. Sellepärast me alati tagame, et iga tellimus on õigeaegselt kätte toimetatud.
Allpool leiate tellimuse esitamise kohta lisateavet.


1. Päring-professionaalne tsitaat.

2. Kinnitage hind, teostusaeg, kunstiteos, maksetähis jne

3. Vabaduse müük saadab Proforma arve vabaduse pitseriga.

4. Klient teeb tagatisraha ja saadab meile panga kviitungi.

5.Initial Production Stage - teavitage kliente, et oleme saanud makse, ja teeb proovid vastavalt teie soovile, saata teile fotod või proovid, et saada teie heakskiit. Pärast kinnitamist teatame, et korraldame tootmise ja teavitame hinnangulist aega.

6. Keskmine tootmine - saatke fotosid, et näidata tootmisliini, kuhu näete oma tooteid. Kinnitage eeldatav tarneaeg uuesti.

7. Lõplik tootmine - masstootmise tooted fotod ja proovid saadetakse teile heakskiitmiseks. Võite korraldada ka kolmanda osapoole ülevaatuse.

8. Klientidel tasub tasu ja Freedom Laev kauba. Samuti saab aktsepteerida maksetähtaega - saldo B / L koopia või L / C makse tähtaeg. Teavitage jälgimisnumbrit ja kontrollige klientide olekut.

9. Tellimuse saab öelda "viimistlusena", kui saate kaupu ja rahuldate nendega.

10. Tagasiside vabadusele kvaliteedi, teenuse, turgude tagasiside ja soovituste kohta. Ja me saame paremini teha.

(Võtke mind pärast tellimuse juhendi lugemist)支付银行.png

Kui teil on küsimusi, palun võtke minuga ühendust, tasuta proovid saadetakse teie hindamiseks! Ootan teie lahke ja kiiret vastust!

skype / WhatsAPP: + 86 15914143940

annie@szlxf.net


Küsitlus